LTOK nariai

LIETUVOS TAUTINIO OLIMPINIO KOMITETO  NARIŲ  SĄRAŠAS

(2013 m. birželio 27 d.)

Eil.Nr.LTOK nario vardas, pavardėAtstovaujama organizacija

LTOK NARIAI

I.

Olimpinės sporto federacijos

 

1.

Vaidotas Sruogis

Badmintono federacija

2.

Genadijus Plavinas

3.

Aleksandras Alekrinskis

Baidarių / kanojų  federacija

4.

Romualdas Petrukanecas

5.

Žilvinas Vodzinskas

Beisbolo asociacija

6.

Edmuntas Matusevičius

7.

Arūnas Daugirdas

Biatlono federacija

8.

Ričardas Griaznovas

9.

Stanislovas Mižigurskis

Bokso federacija

10.

Darius Šaluga

11.

Albinas Grabnickas

Buriuotojų sąjunga

12.

Linas Tamkvaitis

13.

Kazys Starkevičius

Čiuožimo federacija

14.

Lilija Vanagienė

15.

Romualdas Bakutis

Dviračių sporto federacija

16.

Rasa Ališauskienė

17.

Vigmantas  Sinkevičius

Dziudo federacija

18.

Justina Stalionė

19.

Vytautas Polujanskas

Fechtavimo federacija

20.

Vilma Kasiulynienė

21.

Virginijus Baltušnikas

Futbolo federacija

22.

Anatolijus Stacenko

23.

Algimantas  Gudiškis

Gimnastikos federacija

24.

Algimantas  Prunskas

25.

Rymantas Juozaitis

Golfo federacija

26.

Mindaugas Markevičius

27.

Virginija Ogulevičienė

Greitojo čiuožimo federacija

28.

Antanas Vilčinskas

29.

Laurynas Garmus

Imtynių  federacija

30

Darius Čepauskas

31.

Inga Daukantienė

Irklavimo  federacija

32.

Dainius Pavilionis

33.

Vygantas Zalieckas

Kerlingo  asociacija

34.

Vytautas Vidmantas Zimnickas

35.

Arvydas Sabonis

Krepšinio federacija

36.

Rimantas Cibauskas

37.

Mindaugas Baranauskas

Lankininkų federacija

38.

Kazimieras Janušas

39.

Petras Nausėda

Ledo ritulio federacija

40.

Vaidas Budrauskas

41.

Eimantas Skrabulis

Lengvosios atletikos federacija

42.

Nijolė Medvedeva

43.

Tomas Kučinskas

Plaukimo federacija

44.

Emilis Vaitkaitis

45.

Antanas Skarbalius

Rankinio federacija

46.

Miglius Astrauskas

47.

Rytis Davidovičius

Regbio federacija

48.

Sigitas Kukulskis

49.

Paulius Augūnas

Slidinėjimo asociacija

50.

Evaldas Brazlauskis

51.

Rimgaudas Balaiša

Stalo teniso asociacija

52.

Michailas Duškesas

53.

Vytautas Stašinskas

Sunkiosios atletikos federacija

54.

Bronislavas Vyšniauskas

55.

Algimantas Keršulis

Šaudymo sporto sąjunga

56.

Juozas Budrys

57.

Vaidas Barakauskas

Šiuol. penkiakovės federacija

58.

Viačeslavas Kalininas

59.

Aleksandras Leonavičius

Taekvondo ( WTF ) federacija

60.

Žymantas  Bražiūnas

61.

Ramūnas Grušas

Teniso sąjunga

62.

Edita Liachovičiūtė

63.

Marius Vasiliauskas

Tinklinio federacija

64.

Juozas Lapeika

65.

Dainius Kopūstas

Triatlono federacija

66.

Vidmantas Urbonas

67.

Viktor  Tonkich

Vandensvydžio federacija

68.

Rolandas Vizgirda

69.

Gediminas Gutkauskas

Žirginio sporto sąjunga

70.

Raimonda Palionytė

71.

Leonardas Čaikauskas

Žolės riedulio federacija

72.

Rimantas Čaikauskas

II

Olimpiniai čempionai

 

1

Virgilijus Alekna

XXVII Olimpiados žaidynės

2

Daina Gudzinevičiūtė

XXVII Olimpiados žaidynės

3

Laura Asadauskaitė Zadneprovskienė

XXX Olimpiados žaidynės

4

Rūta Meilutytė

XXX Olimpiados žaidynės

III

LTOK atkūrimo darbo grupė

 

1

Arvydas Juozaitis

 

2

Donatas Kazlauskas

 

3

Dainius Kepenis

 

4

Vytautas Kukarskas

 

5

Valdas Malinauskas

 

6

Vytas Nėnius

 

7

Vytautas Padlipskas

 

8

Irena Ramelytė

 

9

Petras Statuta

 

10

Gintautas Umaras

 

IV

LTOK pripažintos sporto šakos

 

1

Vladas Vitkauskas

Alpinizmo asociacija

2

Eduardas Rudas

Sambo federacija

3

Aleksandr Černov

Šachmatų federacija

4

Algirdas Sysas

Orientavimosi sporto federacija

5

Gintaras  Skorupskas

Sportinių šokių federacija

V

Sporto organizacijos

 

1

Bronislavas Vasiliauskas

Asociacija “Sportas visiems”

2

Vida Vencienė

Olimpiečių asociacija

3

Aleksas Stanislovaitis

Olimpinė  akademija

4

Vytautas Kvietkauskas

Parolimpinis komitetas

5

Valentinas Paketūras

Sporto federacijų sąjunga

6

Gintaras  Nenartavičius

Sporto žurnalistų federacija

7

Česlovas Garbaliauskas

Studentų sporto asociacija

8

Edmundas Švedas

Sporto medicinos federacija

9

Jonas Mažintas 

Lietuvos aeroklubas

10

Bronislavas Pliavga 

Lietuvos savivaldybių sporto padalinių vadovų asociacija

11

Arvydas Sapka 

Lietuvos savivaldybių sporto mokymo įstaigų vadovų asociacija

12

Saulius Galadauskas 

Sporto veteranų asociacija „Penki žiedai“

VI

Asmeniškai išrinkti

 

1

Mindaugas Ežerskis

XXVII, XXIX OŽ prizininkas

2

Jonas Jazepčikas

 

3

Rimantas Povilas Jogėla

 

4

Kazys  Damidavičius

 

5

Lina Kačiušytė

 

6

Algirdas Raslanas

 

7

Andrejus Zadneprovskis

XXVIII, XXIX OŽ medalininkas

8

Jonas Žižliauskas

 

9

Saulenis Pociūnas

 

LTOK GARBĖS NARIAI

 

 

LTOK Garbės prezidentas

 

1

Artūras Poviliūnas

 

 

LTOK Garbės generalinis sekretorius

1

Vytautas Pranciškus Zubernis

 

 

LTOK Garbės nariai

 

1

Rimantas Bagdonas

 

2

Algirdas Briedis

 

3

Vytautas Briedis

 

4

Eugenijus Burokas

 

5

Algis Daumantas

 

6

Kleopas Girdžius

 

7

Alfonsas Grumbinas

 

8

Povilas Karoblis

 

9

Vladas  Kupstys

 

10

Pranas Majauskas

 

11

Viktoras Milvydas

 

12

Kazimieras Motieka

 

13

Zigmantas Motiekaitis

 

14

Česlovas Norvaiša

 

15

Rimas Eugenijus Paravinskas

 

16

Zigmantas Raudonius

 

17

Juozas  Repšys

 

18

Aleksandras Ronkus

 

19

Mykolas Senkevičius

 

20

Stasys Šaparnis

 

21

Antanas Šumskas

 

22

Antanas Vaitkevičius

 

 

112 LTOK narių ir 1 LTOK Garbės prezidentas, 1 LTOK generalinis sekretorius ir 24 LTOK Garbės nariai (viso 26 LTOK garbės nariai).

 

LTOK Mandatų komisija

Partneriai

loto

Rėmėjai

l r krasta impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas