LTOK direktoratas

LIETUVOS TAUTINIO OLIMPINIO KOMITETO DIREKTORATAS

Valentinas PAKETŪRAS
Generalinis direktorius
Tel.: 2780 641
El. paštas: valentinas@ltok.lt


SEKRETORIATAS

Loreta MICEVIČIŪTĖ
Sekretoriato viršininkė
Tel.: 2780 642
El. paštas: info@ltok.lt


OLIMPINIO SPORTO DIREKCIJA

Kazys STEPONAVIČIUS
Direktorius
Tel.: 2780 651
El. paštas: kazys@ltok.lt

Einius PETKUS
Direktoriaus pavaduotojas
Tel.: 2780 652
El. paštas: einius@ltok.lt

Vida VENCIENĖ
Vyriausioji referentė
Tel.: 2780 649
El. paštas: vida@ltok.lt

Lina VAISETAITĖ
Programų vadovė
Tel.: 2780648
El. paštas: lina@ltok.lt


FINANSŲ, KOMUNIKACIJOS IR ŪKIO DIREKCIJA

Stefanija BRIEDIENĖ
Direktorė
Tel.: 2780 650
El. paštas: briedis@ltok.lt

Stasė KAZIUKONIENĖ
Vyr. buhalterė
Tel.: 2780 645
El. paštas: litus@ltok.lt

Giedrius INDRIŪNAS
Administratorius
Tel.: 2780 655
El. paštas: giedrius@ltok.lt

Goda SMILINGYTĖ
Viešųjų ryšių specialistė
Tel.: 2780 653
El. paštas: goda@ltok.lt


UŽSIENIO RYŠIŲ DIREKCIJA

Vaida MASALSKYTĖ
Direktorė
Tel.: 2780 656
El. paštas: vaida@ltok.lt


OLIMPINIO ŠVIETIMO DIREKCIJA

Algimantas GUDIŠKIS
Direktorius
Tel.: 2780 658
El. paštas: algis@ltok.lt

Vita BALSYTĖ
Programų vadovė
Tel.: 2780 657
El. paštas: vita@ltok.lt

 

LIETUVOS OLIMPINIS FONDAS

Vitalijus VASILIAUSKAS
Direktorius
Tel.: 2780654
El. paštas: vitalijus@ltok.lt

Stefanija BRIEDIENĖ
Finansininkė
Tel.: 2780 650
El. paštas: briedis@ltok.lt

Mantas Marcinkevičius
Renginių ir projektų vadovas
Tel.: 2780 646
El. paštas: mantas@ltok.lt

Partneriai

loto

Rėmėjai

l r krasta impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas